»Konsorcjum Talara - Oficjalna Strona UOClone Shard: Tajemnica Edari

Rozdział III. Klejnot w Koronie.

Konsorcjum Talara
"Dawnymi czasy istniała pewna grupka poszukiwaczy przygód. Przemierzyli oni cały świat, penetrowali lochy i ruiny, odnajdywali zaginione wraki statków. Gdy wreszcie dopadła ich starość, uniemożliwiająca dalszy awanturniczy tryb życia, zajęli ruiny nieopodal Trinsic, by założyć w nich tytułowe Konsorcjum i czerpać zyski ze zgromadzonych przez siebie dóbr. Zaczęli bić własną walutę, za którą podróżni mogli wymieniać towary w ich kantorze, handlować zgromadzonymi kosztownościami i drogocennymi przedmiotami. Kto wie, jakie skarby mogą mieć jeszcze do zaoferowania?"

HalrandKonsorcjum Talara jest organizacją NPC skupioną w okół handlu ciekawymi i użytecznymi towarami. Posiadają własną walutę - Talary Konsorcjum i jedynie za nią można nabyć dostępne u nich towary.

Talary można zdobyc wymieniając na nie w kantorze duże klejnoty (1 za 1 talara) oraz szczęśliwe monety (1 za 4 talary). Wymiana polega na zwykłym handlu - trzeba mieć klejnoty i/lub monety w plecaku i po prostu je sprzedać npc w kantorze. Oczywiście działą to też w drugą stronę i można kupić klejnoty oraz szczęśliwe monety za talary jednak jest to mało opłacalne ze względu na przeliczniki kantoru. Kantor skupuje także wszelakie szaty z kapturem(szaty żywiołów, cienia itd.) oraz zwoje mocy.

Gdy posiadamy już odpowiednie zasoby talarów możemy zastanowić się nad zakupami od kupców Konsorcjum.
  • Posiadają oni unikalne, umagicznione szaty i epolety - również w kilku barwach spoza normalnej palety(oczywiśćie za odpowiednio wyższą cenę). Ubran z konsorcjum nie da sie naprawiac i błogosławić zwojam.
  • Stanowią alternatywne źródło olejków i balsamów a także skupują olejki i balsamy za talary.
  • Można zaryzykować i kupić za 200 talarów pakunek z losowym reliktem. W pakunku może się znaleźć relikt z jakiejkolwiek grupy ( potwory, zlecenia myśliwskie itd..). Wystarczy 2klik na kupiony pakunek i w naszym plecaku pojawi się losowy relikt.

Oferta Konsorcjum z czasem może się jeszcze rozszerzyć :)


Elfu
Dodano: 2015-10-21
(Ostatnia Zmiana: 2016-02-16)