Rozdział III. Klejnot w Koronie.

Edariańskie Monety
Edariańskie Monety można zdobyć jedynie od Tajemniczego Kupca, kręcącego się gdzieś w okolicach wejśca do Stygijskich Podziem:
  • Kupiec niczego nie sprzedaje a jedynie kupuje - wszystkie artefakty i relikty.
  • Cena przedmiotu jest skalowana przez jego wytrzymałość, czyli za zniszczone przedmioty dostaniemy znacznie mniej.

Edariańskie monety będzie można wykorzystywać w specjalnych aukcjach organizowanych przez GM oraz do nauki umiejętności u specjalnego trenera - Wszechwiedzącego:

  • Wszechwiedzący to zwykły trener z tą różnicą , że ma w swoim repertuarze większość umiejętności oraz, iż uczy umiejętności w przedziale jedynie 90 - 120. 
  • Koszt 0,1 umiejętności czy statystyki u wszechwiedzącego jest stały i wynosi 80 edariańskich monet za 0,1 lub +1.
  • Tak samo jak w przypadku innych trenerów opłata za trening pobierana jest z banku a nie z plecaka gracza.
  • Wszechwiedzącego możecie znaleźć na terenie Portu Morskiego.

Oprócz ciekawych aukcji od GM i przyszłych możliwości samej waluty, system daje możliwość uzytecznego pozbycia się artefaktów i reliktów, które nam się po prostu nie przydadzą. Nie ma sensu chomikować w skrzyniach słabszych wersji reliktów i artefaktów gdy możemy wymienić je na umiejętności, statystyki a czasem na jakiś fajny przedmiot z aukcji.

Jako, iż edariańskie monety są cenne to 1 moneta waży 1 kamień by uniemożliwić złodziejom okradanie dużych ilości za jednym razem. Bierzcie to pod uwagę gdy sprzedajecie artefakty/relikty za monety by się nie przeciążyć lub by monety nie wylądowały na ziemi. Region w którym jest kupiec nie jest bezpieczny a dzięki tej wadze nawet gdy polegniecie w PvP zaraz po handlu to straty nie będą duże.


elfu
Dodano: 2016-08-25
(Ostatnia Zmiana: 2016-09-08)